Benvingut a la base de dades de torneigs de Chess-Results.com

Chess-Results.com is a powerful and dedicated server only for chess-results.

The tournament archive of chess-results.com soon contains 245.000 tournaments from around the world, from club tournaments up to European Championships and Chess Olympiads. This is made possible by the program Swiss-Manager, a adminstrationsprogramm for chess tournaments, working very closely with chess-results.com.

Cerca de torneigs

Aquí podeu cercar un torneig i mostrar/imprimir/exportar a Excel els resultats finals, els aparellaments, les taules creuades i d'altres.

Cerca de jugadors

Aquí podeu trobar tots els torneigs que ha jugat un jugador i mostrar/imprimir/exportar a Excel tots els detalls sobre aquest jugador en els torneigs.

Cerca de partides

Aquí podeu cercar partides i reproduir-les en línia o descarregar-les en format PGN.

Contacte

Si teniu preguntes, suggeriments i crítiques si us plau envieu-me (Heinz Herzog) un correu electrònic a :
contact@chess-results.com (Please in English or German)

Selecció del torneig

Ordenar per

Núm.TorneigFEDSenyeraDarrera actualització
1Sub Division by A.s.o.p DIAS- Α΄GROUP U1400 GRE
0 Minuts
2Sub Division by A.s.o.p DIAS- B΄GROUP K1600 GRE
0 Minuts
33. Memorijal Selimira Manojlovica 2017 SRB
1 Minuts
4TORNEO INFANTIL TIENDAS ESTACIÓN CHAMARTÍN ESP
1 Minuts
5World Junior under 20 Championship 2017 (150309) ITA
2 Minuts
611th Triandrias International Open GRE
2 Minuts
7*ULTIMA series "PRE MASTER U1800" by A.s.o.p DIAS GRE
3 Minuts
8Adventturnier 2017 des USK Uttendorf AUT
4 Minuts
9Four Seasons Chess Tournaments Autumn 2017 Group B LBA
4 Minuts
10Obert Tardor Tàrrega 2017 CAT
5 Minuts
11Campionat Absolut Territorial de Lleida 2017 - II CAT
5 Minuts
12Campionat Absolut Territorial de Lleida 2017 - I CAT
5 Minuts
13*ULTIMA series "HIGH 1500-1800" by A.s.o.p DIAS GRE
6 Minuts
14Latvian Teams Chess Championship 2017 LAT
6 Minuts
15World Girls under 20 Championship 2017 (150310) ITA
7 Minuts
164ο OPEN ΤΟΥΡΝΟΥΑ «ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»Α.Π.Ο ΚΟΤΙΝΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΓΑΛΑΝΟΣ GRE
8 Minuts
17Romanian International Open 20-27 nov. ROU
10 Minuts
1827. Erfurter Schachfestival 2017 - Gesamtliste GER
10 Minuts
19*ULTIMA series "MID 1200-1500" by A.s.o.p DIAS GRE
12 Minuts
20Skolsko prvenstvo - OS Svetislav Golubovic Mitraljeta 2017/18 2. razred decaci SRB
12 Minuts
21Skolsko prvenstvo - OS Branko Radicevic 2017/18 3. razred devojcice SRB
12 Minuts
22Skolsko prvenstvo - OS Branko Radicevic 2017/18 4. razred decaci SRB
12 Minuts
23Skolsko prvenstvo - OS Branko Radicevic 2017/18 3. razred decaci SRB
12 Minuts
24Skolsko prvenstvo - OS Branko Radicevic 2017/18 2. razred decaci SRB
12 Minuts
251. Bamberg-Open 09.-13.05.2018 GER
13 Minuts
26VII Torneo a ritmo lento "Villa de La Zubia". Event Code: 168084 ESP
13 Minuts
27XI Obert Vila de Gràcia ESP
14 Minuts
28Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u ubrzanom šahu za kadetkinje do 14 godina 2017 CRO
15 Minuts
29XXIX Abierto Internacional "VILLA de MARCHENA" 2017 ESP
16 Minuts
30Rilton Elo 2017/2018 SWE
16 Minuts
31Campeonato Provincial Absoluto Chubut 2017 ARG
18 Minuts
325-й командний кубок Поділля (Вінниця) UKR
18 Minuts
33Trofeul Smart Galati, ELO sub 2200 ROU
19 Minuts
34Městské kolo v šachu škol - Havířov CZE
19 Minuts
35Trofeul Smart Galati, copii sub 11 ani ROU
20 Minuts
36Trofeul Smart Galati, copii sub 9 ani ROU
21 Minuts
37Trofeul Smart Galati, copii sub 7 ani ROU
21 Minuts
38*ULTIMA series "LOW -1200" by A.s.o.p DIAS GRE
23 Minuts
39karur open IND
29 Minuts
40Copa Bicentenario Ciudad de Dolores - 26/11/2017 - SUIZO 7 RONDAS - 15 MINUTOS POR JUGADOR - PREMIOS EN EFECTIVO ARG
34 Minuts
41II Gabonetako Jaialdia / Festival Navidad SUB-16 Marlaxka-Hondarribia ESP
38 Minuts
42XII Torneo de Ajedrez Villa de Pilas, VI Memorial José Manuel Gavira Márquez ESP
39 Minuts
43Third Saturday, Djenovici MNE (GM XI-2017) MNE
39 Minuts
44APSD YAŞ GRUPLARINA HAZIRLIK TURNUVASI KÜÇÜKLER KATEGORİSİ ZZZ
41 Minuts
45IV OPEN INTERNACIONAL DE AJEDREZ "VILLA DE CONIL" MEMORIAL PEPE UREBA. ESP
42 Minuts
468. Bad Vöslauer Blitzgneisser Trophy 2017 Schnellschach AUT
43 Minuts
478. Bad Vöslauer Blitzgneisser Trophy 2017 Blitzen AUT
44 Minuts
48Cpto Provincial de Cadiz por equipos 2017 ESP
44 Minuts
49Ardabil Rapid Vahdat Cup IRI
44 Minuts
50IX JUEGOS DEPORTIVOS NACIONALES MENORES MASCULINO ECU
46 Minuts
Advertisement